Špacírka

3. Špacírka po račanských pivnicách

Milí Priatelia dobrého vína z Rače, po roku Vám s radosťou oznamujeme, že 3. ročník podujatia Špacírka po račanských pivnicách 2019 sa uskutoční v piatok a sobotu,
5.a 6. apríla 2019 v čase od 14.00 h. do 20.00 h.
Bude otvorených viac ako 18 pivníc a viac ako 22 vinárov, kde bude možné ochutnávať vína VÝLUČNE Z RAČIANSKÝCH VINÍC.

Členovia Račianského vinohradníckeho spolku a OZ TERROIR Rača Vám poodkryjú to najlepšie, čo ukrývajú ich pivnice. Veríme, že bohatá ponuka, ktorú pripravujeme, Vás zaujme a spoločne si vychutnáme kvalitné domáce vínka, tradičnú gastronómiu a veselú zábavu.

VSTUPENKA

V cene vstupenky 20,- € je degustačný pohár s ryskou 0,02l, sprievodca degustátora s mapou, náramok určený na konkrétny deň, pero, štartovací balíček, pozostávajúci z 40 žetónov, každý v hodnote 0,25,- € (spolu v sume 10,- €). Vyzdvihnutie vstupenky z predpredaja, je v Račianskej vinotéke podrobné info nižšie.

Upozorňujeme, že počet vstupeniek je limitovaný – piatok 500 vstupeniek a na sobotu rovnaký počet 500 vstupeniek.

DEGUSTÁCIA

Za jednu degustačnú vzorku s objemom 0,02 l sa vinárovi odovzdá jeden degustačný žetón. Výnimkou budú prírodne sladké vína z kategórie „slamové, ľadové a hrozienkový výber“ a vzácne červené rodinné cuveé, kde sa za ich degustáciu odovzdá väčší počet žetónov (max však štyri).

VYZDVIHNUTIE VSTUPENIEK

Vami zakúpené vstupenky si bude možné od 25.marca osobne vyzdvihnúť v uvedené dni streda – nedeľa v čase 17.00 – 20.00 h. v Račianskej vinotéke až do termínu podujatia.

Ivan

Scroll to top